Menu Zavrieť

Kulmofény

Kulmofén

Úpravu vlasov môžete prenechať kaderníkovi, najmä pokiaľ ide o jedinečné a veľmi zložité účesy, ktoré vyžadujú skúsenosti s úpravou vlasov. Nemusíte každé ráno navštevovať kadernícky salón, aby ste si upravili vlasy, dodali im objem alebo vytvorili krásne kučery pre každodenný život. Potrebujete iba dobrý kulmofén (teplovzdušná kefa) a trochu cviku, ktorý vám časom umožní tvarovať vlasy do stále úžasnejších účesov. Môžete začať so špirálovými alebo viachrotými kulmofény alebo si zaobstarať profesionálne modely.

Kvalitný kulmofén môže, ale nemusí stáť veľa peňazí, takže ako nájsť ten správny typ, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám? Pozrite sa na náš článok a vyberte si najlepší model z nášho rebríčka najlepších kulmofénov.

Teplovzdušné kefy: Rebríček TOP 10 najlepších kulmofénov podľa recenzií zákazníkov

Tu nájdete náš výber najlepších kulmofénov. Tie sme vybrali analýzou užívateľských recenzií na portáli Heureka a najväčších slovenských e-shopoch, ktoré kulmofény predávajú. Vďaka tomu sme pre vás vybrali TOP 10 kulmofénov. Tieto produkty sme následne zoradili do tejto tabuľky, ktorú si môžete zoradiť podľa vami preferovaných parametrov. Pokiaľ vás napríklad zaujíma čo najnižšia cena, je možné si najlepšie kulmofény zoradiť podľa najnižšej ceny.

NázovVzhľadPríkon (W)Počet rýchlostíRegulácia teplotyPočet teplôtStudený vzduchIonizáciaOrientačná cena (s DPH)Dostupnosť
Revlon RVDR5222E Salon One-StepKulmofén Revlon RVDR5222E Salon One-Step11002Áno3ÁnoÁno54,9Zobraziť v obchodoch
Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540F0Kulmofén Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540F010002Áno2ÁnoÁno65,9Zobraziť v obchodoch
Remington AS7051Kulmofén Remington AS705110002Áno2ÁnoÁno33,99Zobraziť v obchodoch
Braun AS 530/ASS1000Kulmofén Braun AS 530/ASS100010002Áno3ÁnoNie38,9Zobraziť v obchodoch
Braun AS 330/AS400 SatinHairKulmofén Braun AS 330/AS400 SatinHair4002Áno2NieNie39,5Zobraziť v obchodoch
ETA Rosalia 0328 kulmofénKulmofén ETA Rosalia 0328 kulmofén4002Áno2ÁnoNie14,9Zobraziť v obchodoch
ETA 6322 kulmofénKulmofén ETA 6322 kulmofén10002Áno3NieÁno34,99Zobraziť v obchodoch
Rowenta CF9620F0Kulmofén Rowenta CF9620F06303Áno3ÁnoÁno115Zobraziť v obchodoch
Braun AS 110/AS200 AirstylerKulmofén Braun AS 110/AS200 Airstyler2001Áno2NieNie23,9Zobraziť v obchodoch
ETA 5322 Fenité KulmofénKulmofén ETA 5322 Fenité Kulmofén10003Áno3ÁnoÁno29,9Zobraziť v obchodoch
Po vašom kliknutí na odkaz „Zobraziť v obchodoch“ vás presmerujeme na porovnávací web Heureka. Na Heureke si môžete porovnať ceny rôznych obchodov a prečítať si hodnotenie kulmofénov od zákazníkov, ktorí s týmto produktom už majú skúsenosti.

Ako vybrať ten najlepší kulmofén ?

Málokto si uvedomuje, že kulmofén nie je nové zariadenie. Boli vynájdené pred nejakou dobou. Až vďaka technologickému pokroku sa však začali stávať stále populárnejšími. Technicky vyspelé kulmofény sa stali ešte ľahšie použiteľnými a bezpečnými pre všetky typy vlasov. Uvažujete o kúpe, ale neviete, do ktorého modelu sa oplatí investovať? Neviete, ktorý model je vhodný pre dlhé vlasy a ktorý je najlepší rotačný kulmofén pre krátke vlasy?

Teplovzdušná kefa s tenkým valcom

Kulmofén s tenkými hlavicami vytvára hustejšie kučery s prirodzenou štruktúrou. Kulmofén s tenkým barelom tiež vytvára pri korienkoch a na koncoch iné lokne s tým rozdielom, že lokne sú od začiatku menšie a bližšie ku končekom sa zmenšujú, čo dodáva vlasom väčšiu hustotu a objem. Tenkými kužeľovými natáčkami možno nazvať kefy s veľkosťou menšou ako 15 mm.

Kulmofény na vlasy s vymeniteľnými hrotmi

Kónické natáčky nemajú na rozdiel od klasických natáčiek držiak, ale majú vymeniteľné hroty, ktoré umožňujú nastaviť hustotu vĺn. Pri výbere kulmofénu sa oplatí skontrolovať, či majú hroty poťah, ktorý zabraňuje skĺzavaniu vlasov z valcov. Vďaka tomu je natáčanie vlasov oveľa jednoduchšie a predovšetkým pohodlnejšie. Ak váhate, ktorý univerzálny kulmofén vybrať, pozrite sa na náš rebríček najlepších modelov za rozumné ceny.

Kulmofény s ionizáciou

Ionizácia je veľmi užitočná funkcia kulmofénov . Pri kontakte vlasov s horúcou vodou, teplým vzduchom alebo horúcou kulmou sa vlasové kutikuly otvárajú. Bez ionizácie po tepelnom stylingu sú vlasy krepaté , suché, náchylné na rozstrapkanie končekov a vyzerajú poškodenejšie. Otvorené šupiny ohrozujú vlasy oslabením a nakoniec vypadávaním. Preto je dôležité používať studený vzduch s ionizáciou, aby štruktúra vlasov zostala neporušená aj po fénovaní a kulmovaní. Ionizované vlasy majú zdravý vzhľad a lesk, sú hladké na dotyk a vyzerajú veľmi zdravo.

Najlepší kulmofén na krátke vlasy

Väčšina modelov má reguláciu teploty, o niečo drahšie kulmofény automaticky regulujú výkon zariadenia. Regulátor umožňuje optimálne nastaviť teplotu pre rôzne typy vlasov, a to aj pre krátke vlasy, pretože väčšina kulmofénov má rozsah teplôt od 70 do 220 stupňov Celzia. Pre kratšie vlasy môžete použiť takzvané kliešte, ktoré vám vlasy upravia do krásnych vĺn a ktoré sa tiež ľahšie používajú, ale vyžadujú viac výmen, keď sa opotrebujú.

Lacný a dobrý kulmofén

Dobrý kulmofén by mal byť predovšetkým bezpečný a účinný, čo znamená, že váš kulmofén by mal mať dlhú životnosť a zároveň by mal byť zdravý pre vaše vlasy. Potom by vaše vlasy mali byť lesklé a hladké. Ako to všetko dosiahnete? Bezpečnosť ovplyvňuje teplota, ktoré sú vlasy vystavené, príliš nízka vyžaduje dlhú dobu tvarovania a príliš vysoká ohrozuje vlasy, takže najlepšou voľbou, najmä pre začiatočníkov, je automatický kulmofén . Pokiaľ hovoríme o hladkých a lesklých vlasoch, potom dobrý kulmofén z rebríčka bude mať ionizáciu, ktorá uzavrie vlasové kutikuly, čo vždy zaistí úžasný a efektný účes.

Zvoľte správny výkon pre svoje vlasy

V dnešnej dobe nájdete kulmofény s výkonom 300 až 1200 W. Čím výkonnejší je spotrebič, tým silnejšie je prúdenie vzduchu. Vlasy sa tak rýchlejšie vysušia a upravia. Nie je žiadnym tajomstvom, že teplo vlasy poškodzuje. Pravidelné tepelné ošetrenie môže viesť k lámaniu alebo dokonca vypadávaniu vlasov.

Neprepadajte však panike. Správne používanie prístrojov na starostlivosť o vlasy rozhodne obmedzí poškodenie vašich vlasov a umožní vám tešiť sa zo sviežich vlasov po mnoho rokov. Výrobcovia navyše vychádzajú v ústrety potrebám svojich spotrebiteľov a ponúkajú riešenia, ktoré nám umožnia lepšie sa starať o naše vlasy. Preto sa stále častejšie stretávame s prístrojmi, v ktorých môžeme nastaviť teplotu. Každý sušič vlasov a kulma za dobrú cenu by mal mať možnosť nastaviť teplotu.

Vyberte si zariadenie s reguláciou teploty

Dbajte na to, aby ste vždy nastavili správnu teplotu pre vaše vlasy. Správna teplota nielenže zaistí najlepší styling, ale postará sa aj o stav vašich vlasov. Pokiaľ máte jemné vlasy náchylné na lámanie alebo ste si ich nechali odfarbiť, mali by ste vlasy upravovať pri teplote 100-170 °C.

Pokiaľ máte normálne vlasy, upravujte ich pri teplote 150-170 °C. Pokiaľ máte farbené alebo vlnité vlasy, nastavte kulmofén na túto teplotu. Pokiaľ máte husté vlasy, nemôžete ich upravovať, pokiaľ teplota nedosiahne 170-200 °C. Úprava nastavenia teploty chráni vlasy pred poškodením. Keď je teplota vhodná pre vaše vlasy, váš štýl bude dokonalý.

Vyberte si kulmofén s vhodnou povrchovou úpravou

Najbežnejší je keramický materiál, vďaka ktorému vlasy „kĺžu“ po povrchu a zostávajú hladké a lesklé. Zabraňuje aj krepateniu vlasov. Používaním fénu alebo kulmy s keramickým povrchom sa vyhnete nepríjemnému krepateniu vlasov počas stylingu. Pretože najlepšie kulmy majú často funkciu automatického otáčania, je veľmi dôležité, aby bol povrch kefy dokonale hladký. Pokiaľ sa pri úprave vlasov zachytí prameň, môže to byť veľmi nebezpečné.

To môže viesť k vytrhávaniu alebo páleniu vlasov. Používanie fénu alebo kulmy týmto spôsobom spôsobuje stres pri každom použití. Preto je dobré vyberať modely s vhodnou povrchovou úpravou. Pri drahších modeloch výrobcovia samozrejme používajú ďalšie ochranné nátery. Nájdeme kulmofény s antistatickým povrchom alebo s pridaným keratínom, ktorý vlasy navyše vyživuje.

Iónová technológia, ktorá vám pomôže s úpravou vlasov

Pokiaľ stále premýšľate, aký je najlepší kulmofén na vlasy, odporúčame: ten s ionizačnou funkciou. Funkcia ionizácie sa veľmi často objavuje pri prístrojoch určených na starostlivosť o vlasy. Nájdete ho vo fénoch, žehličkách na vlasy alebo kulmofénoch . Predovšetkým ionizácia pomáha pri stylingu.

Preto vám kulmofény s ionizáciou pomôžu upraviť vlasy rýchlejšie ako modely bez ionizácie. Kulmofény s iónovou technológiou navyše znižujú statickú elektrinu. Ako? Pri práci uvoľňujú záporné náboje – ióny , ktoré sa usadzujú na našich vlasoch. Tým neutralizujú kladné náboje, ktoré vznikajú v dôsledku tepla spotrebiča. Určite si spomínate, ako vám pri fénovaní vstávali vlasy na hlave a vyzerali ako človek, ktorý strčil prst do trysky.

S prístrojmi na starostlivosť o vlasy s ionizáciou sa to už nestane. Ionizácia navyše udržuje vlasy hebké a uľahčuje ich úpravu. Iónový kondicionér tiež dodáva vlasom lesk tým, že uhladzuje ich povrch.

Ak hľadáte multifunkčný kulmofén , kúpte si správne nástavce

Panuje názor, že s kulmofénom toho veľa nezmôžete a že slúžia hlavne k rýchlemu rannému stylingu. Stále častejšie sa však stretávame s modelmi, ktoré sú vybavené ďalšími nástavcami, vďaka ktorým sú multifunkčné. Je známe, že niektoré účesy, napríklad vlny, nemožno vykonávať fénom.

To je však dané konštrukciou zariadenia a žiadna tryska nám neumožní takýto styling urobiť. Obvykle nájdete v štandardnej výbave veľkú a malú okrúhlu kefu, ktorá vám umožní upravovať husté kučery alebo menšie kučery. Štandardný priemer veľkej kefy sa môže pohybovať od 22 do 36 mm, zatiaľ čo priemer malej kefy je 15 – 21 mm. Šírka kief samozrejme závisí od výrobcu. Tiež kefy je možné meniť v závislosti od dĺžky a stavu vlasov.

Často spolu s kulmofénom obdržíme koncentrátor. Tým sa prúd vzduchu sústredí do jedného miesta. Vďaka tomu môžete vlasy pred úpravou vysušiť. Difúzer môže byť veľmi užitočný pre tých, ktorí majú málo vlasov. Difúzer umožňuje opticky zväčšiť objem vlasov tým, že ich nadvihne pri korienkoch. Pri vybraných modeloch nájdete aj nástavce, ako je štetinová kefa s plastovými zubami, hrebeňový nástavec, kefa so zaťahovacími štetinami a hrebeň.

Funkcia studeného prúdenia pre lepšiu starostlivosť o vlasy

Rovnako ako fén na vlasy má aj kulmofén funkciu studeného vzduchu. To je pre vaše vlasy oveľa zdravšie ako horúci vzduch. Horúci vzduch spôsobuje vysušovanie, lámanie a statickú elektrinu. Sušenie studeným vzduchom sa odporúča najmä ľuďom so slabými vlasmi, ktoré majú tendenciu sa lámať a vypadávať.

Pokiaľ však máte husté vlasy a studený vzduch je pre vás utrpením, odporúčame používať studený vzduch až na konci sušenia a stylingu. Studený vzduch totiž dodá vlasom lesk a hladkosť. Studený vzduch navyše udrží váš štýl na mieste s väčšou pravdepodobnosťou ako horúci vzduch. A to nie sú všetky výhody studeného vzduchu. Podľa odborníkov chladný vzduch tiež znižuje potenie vlasov a pokožky hlavy.

Ako používať kulmofén?

Kulmofén je zariadením 2 v 1. Kulmofén vám urýchli úpravu vlasov. Je obľúbený najmä u zaneprázdnených žien. Chcete vedieť, aký kulmofén odporúčajú spotrebitelia a ako ho správne používať? Potom sa pozrite na nášho sprievodcu na túto tému. Uvidíte, že použitie tohto typu spotrebiča nie je ťažké.

Čo je kulmofén?

Kulmofén je zariadenie s vrúbkovanou (potiahnutou) špičkou. Tento výrobok umožňuje vysúšať a upravovať vlasy súčasne, čo vám ušetrí veľa času. Sada obvykle obsahuje niekoľko hrotov s rôznymi priemermi, takže môžete ľahko vytvoriť pôsobivé vlny alebo veľké kučery. Kulmofénom môžete tiež natočiť končeky a zdvihnúť vlasy pri korienkoch, aby ste získali väčší objem.

Styling vlasov pomocou kulmofénu

Ak chcete vlasy rýchlo upraviť pomocou kulmofénu , mali by ste po umytí šampónom použiť ľahký kondicionér, najlepšie bezoplachový . Mastné oleje sa neodporúčajú, pretože spôsobujú, že sa vlasy z trysky vykĺzajú.

Po opláchnutí kondicionéra si vlasy omotajte uterákom a nechajte ich mierne uschnúť (počas toho môžete robiť niečo iné, napríklad sa líčiť). Aby ste si uľahčili úpravu vlasov, môžete niektoré pramene zopnúť na temene hlavy a oblasť krku ponechať nedotknutú. Po zapnutí prístroja a nastavení správnej teploty môžete začať s úpravou. Odporúča sa opatrne natáčať vlasy prameň po prameni a postupne prechádzať do vyšších partií. Akonáhle sú kadere hotové, môžete si vlasy jemne prehrabať prstami, aby pôsobili prirodzenejšie.

Vlasy príliš nezabaľujte, pretože teplo zo stylera nedosiahne na všetky vlasy a kadere nebudú vyzerať tak dobre, ako by ste chceli. Po úprave nastriekajte na vlasy vrstvu laku na vlasy, ktorý ich ochráni pred vlhkosťou a ďalšími vonkajšími vplyvmi.

Oplatí sa kúpiť si kulmofén na vlasy?

Pomocou kulmofénu môžete vlasy pri korienkoch nadvihnúť bez toho, aby ste museli používať špeciálne prípravky (ktoré často vlasy rýchlejšie zmastí). Tento výrobok môže úspešne nahradiť bežný sušič vlasov.

Moderné modely kulmofénov sú vybavené mnohými praktickými funkciami, ako je ionizácia a prúdenie chladného vzduchu. Vďaka tomu sa ľahko zbavíte krepatenia a udržíte kudrliny. Nemusíte sa obávať, že by časté používanie malo negatívny vplyv na stav a vzhľad vašich vlasov. Pokiaľ si vyberiete kulmofén s keramickým povrchom a niekoľkými stupňami nastavenia teploty, riziko spálenia a vysušenia sa zníži na minimum.

Na aké parametre sa zamerať pred nákupom kulmofénu?

Pri hľadaní dokonalého kulmofénu treba zvážiť niekoľko dôležitých technických parametrov. Jedným z najdôležitejších je výkon, ktorý ovplyvňuje účinnosť zariadenia, a tým aj spokojnosť s nákupom. Minimálny príkon spotrebičov patriacich do tejto skupiny je 300 W. Dôležitú úlohu zohráva aj teplotný rozsah, ktorý sa obvykle pohybuje približne medzi 150 a 200 °C. Vďaka možnosti prispôsobiť prevádzku prístroja svojim potrebám sa vyhnete poškodeniu vlasov.

Kulmofény s keramickým povrchom sú v súčasnosti najobľúbenejšie, pretože na nich môžete vlasy ľahko natáčať bez rizika ich lámania alebo vytrhávania. Veľký vplyv na pohodlie pri používaní má aj dĺžka napájacieho kábla (minimálne 1,5 m) a rukoväť, ktorá by mala byť tvarovaná tak, aby sa vám pohodlne držala v ruke. Najlepšie je skontrolovať, ako kulmofén vyzerá naživo, aby ste zistili, ako vyhovuje vašim potrebám. Za týmto účelom môžete zájsť do predajní. Výhodné ponuky kulmofénov nájdete aj v Lidli alebo na porovnávacom portáli Heureka.

Cena: Koľko stojí kulmofén?

Kulmofén nie je drahým spotrebičom, a preto si ho môže dovoliť každý. Ľahko nájdete modely, ktoré stoja 25 € alebo dokonca menej. Je pravda, že zariadenia známe a renomované značky stoja viac, 50 € až 65 €, ale mnoho ľudí si myslí, že tieto sumy nie sú príliš vysoké. Cena je dôležitým faktorom, ktorý treba pri výbere kulmofénu zvážiť. Nemala by však byť najdôležitejšia. Veľmi lacné zariadenie nemusí byť pohodlné a nemusí plne vyhovovať vašim potrebám.

Ako vyčistiť kulmofén?

Než začnete kulmofén čistiť, odpojte ho od elektrickej siete a nechajte vychladnúť. Neponárajte spotrebič do vody, pretože by mohlo dôjsť k vážnej poruche. Obvykle stačí utrieť ju mäkkou, mierne navlhčenou handričkou a potom ju utrieť do sucha. To platí nielen pre hlavu kefky, ale aj pre rukoväť, kde sa môžu hromadiť nečistoty. Okrem toho môžete tiež odstrániť všetky vlasy, ktoré sa na kefe nahromadili. Pokiaľ s tým máte problém, môžete použiť špeciálny čistiaci nástroj pre tento typ príslušenstva, ktorý má dlhé, správne rozmiestnené zúbky.

Kulmofén: Ako kulmofén funguje?

Kulmofén je zariadenie, ktoré kombinuje funkcie dvoch obľúbených prístrojov na úpravu vlasov – kulmy a fénu . Umožňuje vysúšať mokré pramene vlasov a zároveň ich upravovať. V závislosti od typu kulmofénu je možné vlasy zdvihnúť od korienkov alebo ich pevne natočiť. Každý kulmofén má štetinovú kefu. Výkon a prevádzková teplota zariadenia sú často nastaviteľné. Kulmu preto môžete nastaviť tak, aby čo najlepšie vyhovovala vašim potrebám. Niektoré modely na trhu majú iónovú funkciu, ktorá chráni vlasy pred poškodením a nadmerným krepatením .

Kulmofén: Ako ho používať?

Používanie kulmofénu je ľahké, ale rovnako ako pri všetkých spotrebičoch je to o cviku. Spočiatku to môže byť trochu zložitejšie, ale nenechajte sa tým odradiť. Pred zahájením je dôležité skontrolovať nastavenia a uistiť sa, že je teplota vhodná pre váš typ vlasov. Pokiaľ chcete mať jemné vlny, držte kulmofén vo zvislej polohe a obtočte vlasy okolo špičky. Niektoré kulmofény majú automaticky rotujúce kefy. Vlasy nemusíte sami natáčať, čo uľahčuje ich úpravu. Po natočení vlasov je dobré začať s teplým nastavením, aby sa vlasy účinne vysušili, a skončiť s chladným nastavením – vďaka tomu lepšie drží.

Kulma verzus kulmofén

Niektorí ľudia sa pýtajú, či je lepšie kúpiť si obyčajnú kulmu, alebo kulmofén . Argumentom na kúpu druhého z nich je to, že kombinuje dve funkcie. Obe varianty však majú svoje výhody aj nevýhody, takže záleží na tom, čo chcete. Kulmofény majú kefu, ktorá umožňuje sušenie aj úpravu vlasov súčasne. Ak chcete dodať vlasom objem, mäkké kučery a možnosť začať s úpravou ešte za mokra, budete potrebovať kulmofén . Naopak výhodou kulmy je, že vďaka vyššiemu výkonu a teplote vydržia lokne obvykle dlhšie. Bežnú kulmu však možno použiť iba na dokonale suché vlasy, čo predlžuje dobu potrebnú na úpravu účesu.

Najlepšie kulmofény

Kulmofén Rowenta CF9530

Rowenta Brush Activ Volume and Shine CF9530 je 1 kW spotrebič s dvojstupňovou reguláciou teploty. Tento kulmofén sa dodáva s dvoma tvarovacími podložkami s priemerom 40 mm a 50 mm a ochrannými krytkami. Výrobok má otočnú šnúru, ktorá by sa pri úprave nemala zamotať.

Kulmofén má aj funkciu ionizácie. Záporné ióny, ktoré produkuje, neutralizujú tie kladné, čo pomáha predchádzať krepovateniu a statickej elektrine. Zariadenie má elegantný bielo-fialový kryt. Chladné prúdenie vzduchu umožňuje prirodzene zafixovať účes bez nutnosti použitia laku na vlasy alebo iných kozmetických prípravkov.

V recenziách, ktoré kulmofén dostal od spotrebiteľov, sa uvádza, že prístroj je praktický, ľahký a ľahko sa používa. Tento kulmofén sa rýchlo zahrieva a je bezpečný pre vlasy, pretože má keramický povrch. Pre dámy je tiež dôležité, že kulmofén je ideálny pre riedke vlasy aj pre husté a hrubé vlasy. Vďaka tomuto výrobku sa výrazne skracuje doba potrebná na úpravu vlasov.

Kulmofén Rowenta CF9530 má príkon 1000 W. Jedná sa o kulmofén vhodný na vlasy pre tenké aj trochu silnejšie vlasy s dvojstupňovou reguláciou teploty, ktorý sa dodáva s 2 modelovacími koncovkami. Priemer koncoviek je 40 mm a 50 mm.

Kulmofén Remington Volume & Curl AS7051

Volume & Curl AS7051 je kulmofénom od spoločnosti Remington. Veľkou výhodou je dostupná cena tohto kulmofénu . Kvalita pritom zostáva na vysokej úrovni.

Výrobca zariadenia inzeruje ako produkt 4v1. Vďaka nemu získate efekt lesklých rovných vlasov, môžete im dodať objem, vytvoriť krásne ľahké vlny alebo husté kučery. Povrch kulmy bol navrhnutý tak, aby nepoškodzoval naše vlasy. Má keramický povlak a antistatický povlak. Prístroj je tiež vybavený iónovou funkciou, ktorá sa stará o hladkosť našich vlasov.

Kulmofén na vlasy s ionizáciou umožňuje regulovať teplotu, ktorá je dvojstupňová. Okrem toho je k dispozícii prúdenie studeného vzduchu. Sada obsahuje až 4 hroty, ktoré nám umožnia dosiahnuť rôzne konečné efekty. Ďalšou výhodou je otočný kábel kulmofénu . Vďaka tomu máme väčší manévrovací priestor.

Súčasťou sady je aj užitočné puzdro, ktoré je odolné voči vysokým teplotám. Recenzie tohto zariadenia sú pozitívne. Kulmofén je vhodný na akúkoľvek dĺžku vlasov. Obzvlášť chválená je najväčšia kefa, ktorou sa vlasy veľmi ľahko upravujú.

Remington Volume & Curl AS7051 je ďalším modelom kulmofénu na vlasy, ktorý získal od zákazníkov vysoké hodnotenie. Výkon tohto zariadenia je 1000 W. Model je vybavený tromi kefami rôznych priemerov. Bol tu použitý minerál zvaný turmalín, ktorý je zodpovedný za ionizáciu. Okrem toho sa používa aj antistatický a keramický povrch. Z funkcií, ktorými je model vybavený, môžeme spomenúť dvojstupňovú reguláciu prúdenia vzduchu, rovnako ako úrovne teploty.

Viac modelov nájdete v rebríčku hore.

Kulmofény: Pár slov na záver

Prečítali ste si článok o výbere kulmofénu . Dúfame, že vám náš tím z Rebríčkátor.sk s touto úlohou pomohol a vy si vyberiete kvalitný kulmofén , ktorý bude fungovať po mnoho rokov bez jediného problému.

Pozrite sa do tabuľky na začiatku článku a prekliknite sa na porovnanie cien. To vás presmeruje na porovnávací portál Heureka, kde si môžete prečítať recenzie zákazníkov, užívateľov, odborné recenzie a porovnať si ceny kulmofénov v rôznych obchodoch. Zistíte tam tiež, kde sú rôzne kulmofény na sklade a kde sa kulmofény predávajú za najlacnejšie ceny vrátane dopravy.